банер2
банер 1
банер3
БАНЕР-1
БАНЕР-2
уште едно
3
БАНЕР6
БАНЕР5
БАНЕР4
БАНЕР03
банер
Банер-1

BM Life Science

Иноватор на интегрирано решение за предтретман и откривање примероци!

За нас

Ние сме интегрирана високотехнолошка компанија која се фокусира на истражување и развој, производство, маркетинг и технички консултантски услуги за животна наука, биомедицински поврзани инструменти, биохемиски реагенси, хемиски производи, реагенси за тестирање, дијагностички реагенси, потрошен материјал за биохемиски лабораториски реагенси, опрема за филтрирање итн. .

BM Life Science, со седиште во Шенжен, со две фабрики во Dongguan и еден центар за истражување и развој во сопствена сопственост, нуди дури 1200 производи и услуги во моментот, што е широко применето во животните науки и претпријатијата за биомедицина дома и во странство. , сервисирање и високо пофалени од сродните научно-истражувачки институти и клиенти ширум светот.

Лучший гемблинг доступен юзерам сайтаВавадаКазино.Большие бонусы, честные выплаты, слоты на љубовна тематику, лицензионный азартный портал.Благодаря этому официальный сайт Vavada Казино сохраняет такую ​​популарность у игроков из года в год.

Широкий ассортимент азартных развлечений доступен на страницатаX казино.Рулетка, покер, блэкџек, бакара, бинго, кено, кости.Каждый ценитель азарта найдёт здесь себе что-то по вкусу.Одете и играјте во азарни игри на официјалната страница на X Casino.

Зацените бонуси официјален сајтJoyCasino.Регистрирајте се по ссылке, чтобы добивате приветсвеное предлагање +200% к сум сум прв депозит.Выигрывайте џекпоты не оди од дома со бонусами сайта азартных игр JoyCasino.

Нашите производи

Нашата услуга

OEM/ODM за инструмент

Шенжен BM Life Science, опрема за автоматизација, го зема пазарот како насоки, се грижи за побарувачката во областа на науката за животот, индустријата за биолошка медицина, е посветена на сите видови истражување и развој на опрема за автоматизација во согласност со побарувачката на пазарот, им помага на клиентите да се подобрат технологија на производство

OEM/ODM за реагенси и потрошен материјал

BM животната наука се заснова на зрелата производна линија SPE/QuEChERS/Nucleic Acid Extraction и производствена платформа и спроведува различни SPE&Plates/QuEChERS/Nucleic Acid Extraction OEM услуги.

Чест и квалификација