banderola2
banderola1
banderolë3
BANERI-1
BANERI-2
nje me shume
3
BANNER6
BANNER5
BANNER4
BANNER03
banderolë
Banner-1

BM Life Science

Inovator i zgjidhjeve të integruara të para-trajtimit dhe zbulimit!

Rreth nesh

Ne jemi një kompani e integruar e teknologjisë së lartë e fokusuar në K & D, prodhim, marketing dhe shërbime konsulence teknike për shkencën e jetës, instrumente të lidhura biomjekësore, reagentë biokimikë, produkte kimike, reagjentë testimi, reagjentë diagnostikues, materiale harxhuese të reagentëve laboratorikë biokimikë, pajisje filtrimi, etj. .

BM Life Science, me seli në Shenzhen, me dy fabrika në Dongguan dhe një qendër R & D në pronësi të pavarur, po ofron deri në 1200 produkte dhe shërbime për momentin, të cilat aplikohen gjerësisht në shkencat e jetës dhe ndërmarrjet e biomjekësisë brenda dhe jashtë vendit. , shërbimi dhe i vlerësuar shumë nga institutet dhe klientët e lidhur me kërkimin shkencor në mbarë globin.

Лучший гемблинг доступен юзерам сайтаVavadaKazino.Bolьshiе bonus, честные выплаты, slotы на любую тематику, licence azartnыy portali.Благодаря этому официальный сайт Vavada Казино сохраняет такую ​​популарность у игроков из года в год.

Широкий ассортимент азартных развлечений доступен на сайтеX kazino.Рулетка, poker, блэкджек, бакара, бинго, кено, кости.Каждый ценитель азарта найдёт здесь себе что-то по вкусу.Hyni dhe luani në lojërat e paparashikuara në faqen zyrtare të X Casino.

Përfitoni bonuse zyrtareJoyCasino.Regjistrohu në ssыlke, chtobы merrte një ofertë të favorshme +200% në shumën e parë të depozitave.JoyCasino nuk mund të hyjë në shtëpi me faqen e internetit të azartnыh dhegr.

Produktet tona

Shërbimi ynë

OEM/ODM Për Instrument

Shenzhen BM Life Science, pajisjet e automatizimit, marrin tregun si udhëzues, kujdesen për kërkesën në fushën e shkencës së jetës, industrisë së mjekësisë biologjike, është e angazhuar për të gjitha llojet e kërkimit dhe zhvillimit të pajisjeve të automatizimit në përputhje me kërkesën e tregut, ndihmoni klientët të përmirësohen teknologjinë e prodhimit

OEM/ODM për reagentët dhe materialet konsumuese

Shkenca e jetës BM bazohet në linjën e produktit dhe platformën e prodhimit të pjekur SPE/QuEChERS/Nxjerrja e Acidit Nukleik, dhe kryen shërbime të ndryshme OEM të SPE&Pllakave/QuEChERS/Nxjerrja e Acidit Nukleik.

Nderi & Kualifikimi